"Tekst alternatywny" width="100%" height="100%
Przetłumacz stronę


Ciekawe strony
Starostwo Powiatowe

Ostrzeszów

MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ

CENTRALNA KOMISJA EGZAMINACYJNA

OKRĘGOWA KOMISJA EGZAMINACYJNA

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nawigacja
Artykuły: szkoła
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

„Praktyczne spotkania z zawodem” w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Obrazy: bud28.jpg

 

 

 

 

18 lutego 2014r. grupa uczniów z klas IV Technikum Budowlanego wyruszyła na sponsorowaną przez organizatora wycieczkę do Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu, która  jest niepaństwową wyższą uczelnią, najlepszą wg Rankingu Perspektyw 2013 uczelnią logistyczną w Polsce. W wycieczce towarzyszyła nam młodzież z Zespołu Szkół nr 2 w zawodzie technik logistyk.


M-Line

M_LINE

Obrazy: m_line3.jpg

Klasy III i IV technikum Technologii Drewna odbyły wyjątkowo pouczającą wycieczkę przedmiotową do Zakładu Meblarskiego „M- Line” znajdującego się w miejscowości Sopel koło Wieruszowa. W wycieczce brało udział 20 uczniów oraz opiekunowie Mirosław Zakręt i Przemysław Morek.


Akademia Księgowego

Technikum Ekonomiczne z naszej szkoły Akademią Księgowych

Obrazy: ksiegowy.jpg

Sukcesem zakończył się udział młodych ekonomistów z naszej szkoły w szóstej edycji konkursu z rachunkowości - Akademia Księgowego.  Organizatorami olimpiady są  wielkopolski oddział Stowarzyszenia Księgowych w Polsce i Zespół Szkół Ekonomicznych im. St. Staszica w Poznaniu.


Konkurs świąteczny rozstrzygnięty……

Konkurs świąteczny rozstrzygnięty……

W minionym tygodniu w Zespole Szkół Nr 1 w Ostrzeszowie rozstrzygnięty został konkurs plastyczno – literacki „Magia Świąt Bożego Narodzenia”, którego inicjatorami byli nauczyciele bibliotekarze ZS Nr 1: p. Anna Stawinoga i p. Paweł Sieczka. Konkurs podzielony był na trzy kategorie: literacką, plastyczną oraz prezentacji multimedialnych.


Ogólnopolski Ranking Techników 2014

Gastronomicy i ekonomiści z Zespołu Szkół Nr 1 w Ostrzeszowie najlepsi w Polsce!

W dniu 15 stycznia br. ukazał się prestiżowy Ogólnopolski Ranking Techników 2014 organizowany po raz szesnasty przez "Rzeczpospolitą" i "Perspektywy". Zgodnie z postanowieniem Kapituły rankingu, technika zostały ocenione za pomocą czterech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych, oraz wyniki egzaminu zawodowego